dzien seniora 1Po przerwie - spowodowanej przez covid - seniorki i seniorzy ponownie spotkali się na imprezie w restauracji "U Letochy" w Radzionkowie. Światowy Dzień Seniora, to wyjątkowy symbol pamięci i wdzięczności kierowany do ludzi, którzy urodzili się, pamiętają urok lat oraz dekad ubiegłego wieku, którego celem jest integracja środowiska senioralnego co tutaj w Radzionkowie udaje się w 100%

Dzień Seniora to doskonały powód, aby pamiętać na co dzień o ludziach starszych i ich rodzinach. 20 października obchodzimy Europejski Dzień Seniora, a 14 listopada przypada Światowy Dzień Seniora. Seniorzy z Radzionkowa ich święto obchodzili 20 i 21 października. 

Dzień pierwszy

W pierwszym dniu honorowym gościem był burmistrz Radzionkowa dr Gabriel Tobor.

25Gabriel Tobor witając wszystkich obecnych podkreślił, że seniorzy są ważną częścią społeczności Radzionkowa życząc wszystkim obecnym wszelkiej pomyślności w dalszym życiu.

23Wznosimy toast za pomyślność wszystkich Seniorek i Seniorów!
111731405759

Więcej zdjęć z pierwszego dnia można zobaczyć TUTAJ
==============================================================

Dzień drugi

Było tylu chętnych, że imprezę z okazji Dnia Seniora rozłożono na dwa dni. Ciekawa sytuacja wytworzyła się po pierwszym dniu. Otóż tak wyśmienicie się bawili w pierwszym dniu, że część z nich zapisała się na drugi dzień.

W drugim dniu honorowym gościem był przewodniczący rady miasta Stefan Hajda 

6068759198115tak się bawią seniorki z radzionkowa!
124129133

Więcej zdjęć z drugiego dnia można zobaczyć TUTAJ oraz TUTAJ

Poniżej film z imprezy: